A A A

Grafika reklamowa

Oferujemy przygotowanie kompletnych projektów graficznych zgodnie z życzeniem klienta, na podstawie których wykonujemy grafikę na plandekach metodą malowania materiału PCV specjalistycznymi farbami firmy SERICOL. Są to wysokiej jakości farby z dużą domieszką chlorokauczuku, co sprawia, że wykonana grafika jest wyjątkowo trwała i odporna na zginanie podczas użytkowania plandeki. Wykorzystujemy również bardziej skomplikowane metody graficzne np.: produkcja serii plandek z identyczną grafiką - metoda sitodruku, wydruki wielko-formatowe - FULL COLOR .

Proponujemy Państwu również wykonywanie grafiki na podłożu sztywnym, takim jak drzwi zabudów, kabiny pojazdów czy oklejanie całych kontenerów. Podstawowe materiały, których używamy to folia ORACAL i FASCAL 900, które gwarantują trwałości od 3 do 7 lat.

Proponujemy również bezpłatne przygotowanie projektów graficznych dla klientów Państwa firmy, co znacznie przyspiesza czas realizacji zlecenia i sprawia, że klient odbiera gotową zabudowę, bez konieczności podstawiania jej do firmy, która w późniejszym terminie wykona grafikę na plandece.